Stonewall, Stonewall/ Red Boy crosses in Europe______________________________Stonewall, Stonewall/ Red Boy crosses in Europe_____________________________
Par mums

Mēs to darām tāpēc, ka nevar būt savādāk! (EN, RU)


Brandts Kennel nodarbojas ar Amerikāņu Pitbulterjeru audzēšanu kopš 1995. gada. Mūsu selekcijas programmas ğenētiskās bāzes pamatā ir slavenā Stonewall P.O.R. (Producer of Record) asins līnija. Lai uzlabotu un saglabātu mūsu suņu labākās īpašības mēs izmantojam inbrīdingu kā galveno krustošanas veidu, laiku pa laikam pielietojot outcross.
Brandts Kennel selekcionēšanas programma ir balstīta uz labāko Amerikas un Eiropas audzētāju tradīcijām.

 

Pētot un studējot Stonewall līnijas attīstību mēs cieši pieturamies tikai pie pārbaudītām šīs līnijas kombinācijām. Nu jau 22 gadus Brandts Kennel rūpīgi ar mīlestību veic Amerikāņu Pitbulterjera vaislas darbu.
Jūs varat būt pilnībā pārliecināti par mūsu suņu asiņu tīrību un radurakstu autentiskumu. Mēs ļoti nopietni izturamies pret suņu audzēšanu, jo kā mēdz teikt pasaulslavenais amerikāņu pitmens Erls Tjūdors /Earl Tudor/ „Tas viss ir selekcijā!” (It's all in the breeding).


Brandts Kennel suņi dzīvo daudzās Eiropas valstīs iekarojot arvien plašāku piekrišanu APBT mīļotāju aprindās. Tas dod mums pārliecību par to, ka esam uz pareizā ceļa un darām pareizas lietas.

Paldies, ka apmeklējāt mūsu mājas lapu.
Ar cieņu – Brandts Kennel

Contacts: Latvia, Riga, Tel +371 29414963, E-mail: pityard88@gmail.com
Stonewall, Stonewall/ Red Boy crosses in Europe

WEB Developed : "Studio "Design ONE"